Екскурсія у бібліотеку «Дім, де мешкають ваші друзі - книги»

PDF Print E-mail

Новини,

Останні новини

Автор: Івано-Франківська центральна міська дитяча бібліотека   
Четвер, 01 червня 2017 10:16

Перший раз учні прийшли у бібліотеку – найчарівніше, казкове помешкання. Роздивлялися, слухали, як влаштована бібліотека, знайомилися з правилами користувача. Малеча довідалася, що у кожної книги в бібліотеці є своя точна адреса, своя «квартира», своя «кімната» і навіть місце. Коли книга йде у гості до читачів, місце її вільне. Повернувшись «додому» - в бібліотеку, вона знову стає на своє місце.

Екскурсія «Дім, де мешкають ваші друзі - книги» закінчилася літературною вікториною, у якій взяли участь усі діти. Кожен згадав свої улюблені казки і казкових героїв. Бібліотека дітям дуже сподобалась. Вони побачили, стільки літературних героїв мешкає у бібліотеці! Саме тут вони можуть зустрітися з доброю Попелюшкою, попасти на казковий бал, або разом з Гаррі Поттером мандрувати чарівним світом. Треба тільки взяти книжку з полиці, зручно сісти за стіл і почитати.

Діти не тільки познайомилися з бібліотекою, але й отримали читацький формуляр – стали читачами бібліотеки: вибрали собі книжку додому для читання та пообіцяли влітку приходити до бібліотеки частіше.

Фотоматеріали з заходу

 

Знайомтесь: книжка!

Люлечки – дарувальники снів. Охрименко Л., Пірог Є.

27_05_2024_1А ви знаєте, хто такі Люлечки? Ще б пак! Про їхню родину повинні знати всі,

Детальніше...

Опитування №11

Що читаєш влітку?

Літературу за шкільною програмою - 24.2%
Додаткову літературу - 33.3%
Обидва варіанти - 42.4%

Всього голосів: 33
голосування за це опитування закінчилось на: 31 серп. 2019 - 00:00
Електронний каталог
Віртуальна реальність
Переможець конкурсу