Англійська для дітей

Unscramble/Розшифруй

Англійська для дітей
Unscramble

Ця гра схожа на інші ігри у слова, у яких необхідно розпізнати слова серед літер на ігровому полі. Це не тільки чудова гра для веселого дозвілля. Вона також має й освітню цінність адже допомагає додавати нові слова до вашого словникового запасу.

Детальніше...
 

Letter blocks/Кубики

Англійська для дітей
Letter-blocks. Флеш ігри

Кубики чудово підійдуть людям, що тямлять у словах. У грі є сітка кубиків за допомогою яких ви повинні формувати слова, які містяться у словнику і складаються з трьох чи більше літер. Коли ви обираєте літери, пам'ятайте, що наступна буква повинна бути поряд з попередньою. Чим довше слово, тим вищу оцінку ви отримаєте. Однак поспішайте, тому що нові букви падають одразу ж як ви знаходите слова, не дайте кубикам шансу досягнути вершини!

Детальніше...
 

Hang Mouse

Англійська для дітей
Hangmouse

Оберіть тему та підберіть літери, щоб відгадати слова. Гравець отримує обмежену кількість спроб. Якщо гравець успішно вгадує слово, мишка отримує сир. Якщо ви не вгадаєте слово — кішка перемагає. Гра допомагає збагатити словниковий запас та попрактикуватися у правописі.

Детальніше...
 

Type&pop/Друкуй і стріляй

Англійська для дітей
Type&pop

Навчальна гра для дітей і дорослих. Ви повинні захищати вашу фортецю від атаки сил зла за допомогою заклять, знищуючи повітряні кульки. Ви матимете можливість купляти додаткові магічні можливості використовуючи зароблені бали.

Детальніше...
 

Wordspector/Шукач слів

Англійська для дітей
Wordspector. Флеш ігри

Захоплююча онлайн флеш гра складається з 15 рівнів, пройшовши які ви можете отримати почесне звання Word Sherlock. У перших раундах вам потрібно буде відгадати короткі слова, проте з кожним рівнем довжина слів збільшується, а час для відгадування зменшується. Чим менше часу ви витрачаєте на відгадування слова, тим більше балів ви заробляєте. Wordspector — інтернаціональна flash гра, яка допомагає жителям різних країн вивчати англійську мову в захоплюючій формі. Після закінчення гри у вас є можливість потрапити у міжнародний зал слави ігри Wordspector. Перевір себе!

Детальніше...
 

Powered by Joomla!1.5 Multicategories