З Новим роком!

PDF Print E-mail

Наука і техніка

Автор: Олена Макаренко   

От і настав Новий рік! А з ним і зимові канікули. Попереду — лижні походи, кіно, театри... І, звичайно. шкільний новорічний карнавал. Як хочеться, щоб пройшов він весело, цікаво. Тільки ж, як відомо, само собою ніщо не робиться, отже кожному з вас доведеться потрудитися, щоб цікаво оформити шкільний зал, придумати для карнавалу якесь особливе вбрання.

Найпростіше зробити маски, тільки не звичайні які закривають личка, а маски-шапочки.

Погляньте на цей малюнок. Правда ж, гарненьке зайченя? Спробуйте зробити собі таку маску. Це зовсім просто.

До смужки білого хутра або тканини пришийте довгі вушка — от вам і зайченя. Приблизно так можна пошити маску котика, лисички, песика тощо.

Поміркуйте може, нам спаде па думку щось іще.

А ось перед вами жабеня. Кумедне, правда? Очі витрішкуваті, «ротик» усміхнений, аж самому сміятись хочеться. Робиться ця маска так.

Два однакових півкола з очима, вирізані із зеленого паперу, склейте між собою, пришийте резиночку — і маска готова.

Шапочку-маску пташки також зробити неважко, і тут можна фантазувати скільки завгодно. Хочете бути лелекою, синичкою або снігурем — будь ласка! Змінюйте лише форму дзьоба, колір паперу та одяг.

А може, хтось мріє перетворитися на казкову Жар-птицю? Одягніть найяскравіше, наиошатніше із своїх суконь, з паперу, який насував би до неї по кольору, зробіть шапочку і прикрасьте її блискітками, «дощиком», бісером — що в кого є.

До речі, щоб інші маски також були виразнішими, треба потурбуватися і про відповідне вбрання. Зайченяті, наприклад, краще одягнути білий светрик або кофтинку, жабеня дуже прикрасить зелене плаття, сарафан або гольфик. Можна надіти й зелені колготки. Лисичці й котику можна зробити хвости.

Тепер поміркуємо над оформленням залу. Звичайно на Новий рік його прикрашають сніжинками та купленими в магазині гірляндами. Давайте додамо до цього ще надувні гумові кульки. «До чого тут кульки?» — можливо, здивується хтось із вас. Не поспішайте! Погляньте на малюнки. Бачите, кульки ці не прості, вони казкові. Як вам подобається цей пінгвін? А це ж хто? Вгадали — це дівчинка з блакитним волоссям. Мальвіна.

Бачите — для людини вигадливої немає нічого неможливого. Трохи кольорового паперу, серпантину, «дощику», конфетті і, звичайно, фантазії — і ваш шкільний зал перетвориться на казковий палац.

 

Знайомтесь: книжка!

Пінзель. Фантазія на тему біографії. Ірина Пустиннікова

15_04_2024_5Йоганн Георг Пінзель (? — осінь 1762) — найвидатніший скульптор епохи рококо на українських теренах.

Детальніше...

Опитування №11

Що читаєш влітку?

Літературу за шкільною програмою - 24.2%
Додаткову літературу - 33.3%
Обидва варіанти - 42.4%

Всього голосів: 33
голосування за це опитування закінчилось на: 31 серп. 2019 - 00:00
Електронний каталог
Віртуальна реальність
Переможець конкурсу